3. janvārī ir izsludināti kārtējie VKKF konkursi: pirmais 2023. gada projektu konkurss, kā arī konkursi šādās mērķprogrammās“Muzeju nozares attīstības programma”, “Mūzikas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana”, “Dizaina un arhitektūras izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” un “Mazbudžeta pilnmetrāžas spēlfilmu un spēles īsfilmu ražošana”.

Tāpat VKKF atsāk pieteikumu pieņemšanu mērķprogrammā “Radošo stipendiju programma Ukrainas pilsoņiem”.

Projektu pieteikumu iesniegšana projektu konkursā: no 03.01.2023. līdz 20.01.2023. pulksten 23.59. (mērķprogrammu konkursos projektu pieteikumu termiņi atšķiras). 

Rezultāti pēc 24.02.2023.

 

Projekta pieteicēja rokasgrāmata, kā arī ieteikumi projektu sagatavošanai un instrukcijas projektu iesniegšanai skat. šeit: http://kkf.lv/index/noderīgi/ieteikumi-projektu-sagatavošanai.html

  

!! Lūdzam pievērst uzmanību IZMAIŅĀM projektu konkursa nolikumā – vairākās nozarēs ir aktualizētas prioritātes, dažās nozarēs arī administratīvās prasības pielikumiem, u.c.   Šeit konkursa nolikums, kurā atzīmētas nozīmīgākās IZMAIŅU VIETAS DOKUMENTĀ, TĀS ATZĪMĒJOT AR DZELTENU KRĀSU.

 

Pieteikums jāiesniedz projektu pieteikumu sistēmā https://kkf.kulturaskarte.lv.   

VKKF aicina rūpīgi sekot līdzi konkursu nolikumiem, iesniegšanas termiņiem.

Pēdējā projektu iesniegšanas dienā - 2023. gada 20. janvārī - konsultācijas netiks sniegtas.